„Nocka Skarbów”

W piątkowy wieczór 02 czerwca 2017r aż 27 uczniów z klas IV-VI nie nocowało w swoich domach. Samorząd uczniowski zorganizował w tym dniu w ramach Dnia Dziecka nockę w szkole, której motywem przewodnim była zabawa w poszukiwanie skarbów. Uczniowie z samorządu przygotowali świetny scenariusz oraz profesjonalne mapy, sami zaś przeprowadzali w trakcie poszukiwań zadania do wykonania dla poszczególnych drużyn. Zwycięskim zespołem, któremu udało się odnaleźć ukryty skarb okazał się: „Psy pączki” w składzie: Weronika Przybyła (to właśnie Weronika odnalazła skarb), Maja Madrak, Maria Budniak, Gabriela Duszak, Alicja Duszak.

W następnej kolejności rozlokowaliśmy nasze materace do spania, potem złożyliśmy zamówienia na kolację, gdzie prym wiodła pizza. W między czasie zaczęły się dowolne gry i zabawy. Po kolacji przyszedł czas na bitwy na poduszki, w której wszyscy walczyli jak lwy oraz na piżamową dyskotekę.  Gdy już opadliśmy z sił wciągnęła nas filmowa magia, przy której część uczniów szybko zasnęła.  Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas.

Do zobaczenia na kolejnej nocce!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

redakcja: Rafał Kosek

Nareszcie mamy Wiosnę!

Zgodnie z tradycją w dniu 21.03.2017r cała nasza szkoła przywitała Wiosnę. Zamiast zajęć lekcyjnych uczniowie bardzo miło spędzili czas podczas rozgrywek sportowo- zabawowych. Klasy IV-VI rywalizowały oddzielnie, a klasy 0-III oddzielnie. Śmiechu przy poszczególnych konkurencjach było co nie miara. Starsze klasy miały o co walczyć ponieważ zwycięska klasa miała zostać zwolniona w kolejnym dniu szkolnym z odpowiedzi i kartkówek na wszystkich przedmiotach. Zwycięsko z rywalizacji wyszli najstarsi uczniowie, czyli klasa VI  zdobywając w sumie 21 punktów, na drugim miejscu exeqwo znalazły się klasy IV i V z dorobkiem 9 punktów. W trakcie zmagań poszczególne klasy piekły kiełbaski przy ognisku oraz grillu. Na zakończenie tego wspaniałego pierwszego dnia wiosny wszyscy uczniowie spalili marzannę, tym samym żegnając zimę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Rafał Kosek

Już przeminął czar choinki, czas wysyłać Walentynki!!!

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają,

Że chcą kochać i kochają!

 

W naszej szkole staramy się o to, żeby między uczniami i nauczycielami panowała przyjazna atmosfera. Jednym z takich szczególnych dni, które stanowią okazję do okazywania sobie wzajemnej sympatii są popularne „walentynki”. W tym roku, tuż przed feriami zimowymi, w naszej szkole pojawiła się specjalna skrzynka walentynkowa. Dzięki temu nawet ci nieśmiali mogli okazać swoje ciepłe uczucia wobec koleżanki, kolegi albo ulubionego nauczyciela. Uroczyste rozdanie walentynek odbyło się 1 marca na sali gimnastycznej. Entuzjazm towarzyszył wszystkim. W szkole panował miły nastrój, a  na twarzach gościł uśmiech i zadowolenie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Aleksandra Majk

MAM TALENT 2017

Samorząd Uczniowski zorganizował w środę 08.02.2017r szkolnym Konkurs Mam Talent. W tym roku żeby wystąpić na konkursie trzeba było przejść eliminacje klasowe.  Konkurs zaskoczył zgromadzonych widzów bardzo wysokim poziomem. Komisja sędziowska miała nie lada orzech do zgryzienia, żeby wyłonić zwycięzców. Po obejrzeniu wszystkich występów postanowiła wyróżnić i nagrodzić następujących uczniów:

W kategorii tancerz:

I miejsce: Daria Parzychowska i Sylwia Salamucha

II miejsce: Hubert Przybyła i Wojciech Piekarski

W kategorii zespoły taneczne:

I miejsce: „Świecące gwiazdy” w składzie: Hanna Domurad, Amelia Trzeciak, Julia Garbalińska

II miejsce: „Czarne wilczki” w składzie: Wiktoria Tercjak, Oliwia Duszak, Anna Lenkiewicz, Bartosz Kowalski, Bartosz Lisek i Maciej Mikulski

W kategorii recytacja:

Tytuł „Wspaniałej recytatorki” otrzymała Aniela Białobrzewska

Jurorzy przyznali też nagrodę specjalną dla oddziału przedszkolnego za piękny śpiew piosenki pt: „Zostań dziś moją przyjaciółką”

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za miło spędzone chwile.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Samorząd Uczniowski

Choinka 2017

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli na choinkę noworoczną. Impreza odbędzie się w naszej szkole 11 lutego 2017r. (sobota), w godzinach 17.00-20.00. Rodzice zapewniają dzieciom bezpieczny powrót do domu.

Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski

„MAM TALENT” już za tydzień!

Już tradycją jest, że Samorząd Uczniowski organizuje raz w roku szkolnym Konkurs Mam Talent. Odbędzie się on w dniu 08.02.2017r (środa) o godzinie 10.00. Od kilku dni w klasach trwają eliminacje do konkursu- zgodnie z regulaminem każdą klasę mogą reprezentować dwa występy. Zapraszamy wszystkie klasy do kibicowania swoim faworytom. Dobrej zabawy i samych sukcesów życzy:

Samorząd Uczniowski