Kalendarz imprez, uroczystości i zadań Szkoły Podstawowej w Białobieli

Rok szkolny 2018/2019

 

L.p.

Data

Nazwa imprezy

Lub uroczystości

Odpowiedzialni

Forma realizacji

WRZESIEŃ 2018

1.

3.IX.

Uroczyste rozpoczęcie roku

szkolnego 2018/2019

Hanna Murach

Iwona Kruczyk

Część artystyczna

2.

12.IX.

Meeting przedwyborczy i wybory do Samorządu Uczniowskiego

Rafał Kosek

Prezentacja plakatów wyborczych

3.

15.IX

Ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata”

Hanna Murach

Wystawa prac o tematyce ekologicznej. Harmonogram wyjść  terenu.

4.

27.IX.

Dzień Chłopaka

Hanna Różycka

Beata Tercjak

Elżbieta Kulas

wychowawcy klas

 

 

5.

IX.

(początek- w pierwszych dwóch tyg.)

Bezpieczeństwo w drodze do szkoły, ze szkoły i w szkole

Elżbieta Kulas

Spotkanie z policjantem
PAŹDZIERNIK 2018

6.

12.X.

Dzień Edukacji Narodowej

Hanna Różycka

Anna Żebrowska

Beata Tercjak

Elżbieta Kulas

Część artystyczna

 

7.

17.X.

„Dzień Papieża Jana Pawła II”

Małgorzata Koślik

Akademia, wystawa poświęcona twórczości Jana Pawła II

LISTOPAD 2018

8.

8.XI.

Uroczyste przyjęcie w poczet społeczności szkolnej uczniów kl. I

Justyna Rzewnicka

 

Część artystyczna

Inscenizacja ruchowo-wokalna w języku angielskim /Beata Modzelewska/

9.

21 .XI.

Debata -„Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci.”

Krzysztof Gawrych

wg inwencji nauczyciela

10.

09. XI

Poranek z okazji Dnia Niepodległości

Hanna Murach

Uroczysta akademia

11.

30. XI.

Dzień tolerancji ,życzliwości

 i pozdrowień- mitingi pauzowe

 

Dorota Zaniewska

Edyta Płoska

Inwencja uczniów i nauczycieli
GRUDZIEŃ 2018

12.

5.XII.

 

 

 

Galeria najpiękniejszych kart bożonarodzeniowych

 

 

Justyna Rzewnicka

(IV-VII)

Beata Korzeniecka

 (I-III)

Beata Tercjak

 

Wystawa prac plastycznych

13.

6. XII

Mikołajki

Beata Korzeniecka

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Wychowawcy klas

Ekspozycja tematyczna uczniów

14.

14.XII

„Gloria in excelsis Deo” Wigilijny Koncert Kolęd i Pastorałek

 

Małgorzata Koślik

Justyna Rzewnicka

Beata Modzelewska

Krzysztof Gawrych

Aleksandra Majk

Ewelina Stupska

Rada Pedagogiczna

Aranżacja plastyczna Magdalena Stoma Pawelec

Ewelina Stupska

Dorota Zaniewska

Edyta Płoska

Klaudia Niksa

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

 

STYCZEŃ 2019

15.

9. I

„Jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych”- spotkanie z policjantem przed feriami

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Ekspozycja tematyczna uczniów – wystawa prac plastycznych.

16.

19.I

Choinka Noworoczna

 

Anna Żebrowska

Edyta Płoska

Magdalena Stoma Pawelec

Agnieszka Staśkiewicz

Elżbieta Dawid

Krzysztof Gawrych

Klaudia Niksa

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Rada Rodziców

Św. Mikołaj, Konkursy, prezentacje tańców współczesnych, bal przebierańców, słodki poczęstunek, aranżacja plastyczna

17.

23.I

Dzień Babci i Dziadka

Aleksandra Majk

Ewelina Stupska

+ nauczyciele                      klas 0-III i nauczyciele świetlicy

Uroczysta akademia słowno-muzyczna
Ekspozycja tematyczna uczniów - wystawa prac plastycznych.
LUTY 2019

18.

14.II

Walentynki

Beata Tercjak

Elżbieta Kulas

Prace plastyczne

Poczta Walentynkowa
MARZEC 2019

19.

1.III

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dorota Zaniewska

 

20.

6. III

Uroczyste przyjęcie uczniów klasy I do grona czytelników biblioteki szkolnej

Hanna Murach Małgorzata Koślik

 

 

21.

8.III

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Rafał Kosek

Krzysztof Gawrych

 

 

22.

12. III

Mistrz tabliczki mnożenia

Hanna Różycka

 

Kategoria klas II-III      Kategoria klas IV-VI

23.

.III

Rekolekcje Wielkopostne

Małgorzata Koślik

Justyna Rzewnicka

Beata Modzelewska

Wychowawcy klas

Konferencje rekolekcyjne, Msza Święta, przygotowanie dekoracji i oprawy liturgicznej, opieka nad wychowankami

24.

III

Szkolna i Gminna Olimpiada Wiadomości i Umiejętności klas I-III

Danuta Korzeniecka

Beata Korzeniecka

 

25.

28. III

Tradycje wielkanocne

Beata Modzelewska

Spotkanie z twórczynią ludową- wicie palmy wielkanocnej
KWIECIEŃ 2019

26.

10.IV

VII Festiwal Kultury Chrześcijańskiej

Małgorzata Koślik

Justyna Rzewnicka

Beata Modzelewska

Krzysztof Gawrych

Hanna Różycka

 

 

 

Aranżacja plastyczna –
Aleksandra Majk
Ewelina Stupska

 

27.

26.IV.

Rocznica uchwalenia  Konstytucji 3 Maja /z nawiązaniem do święta

2 maja -Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej/

Edyta Płoska

Część artystyczna
Aranżacja plastyczna –
Ewelina Stupska

 

MAJ 2019

28.

10.V.

„Kurpie Zielone w Literaturze”-szkolny konkurs gadek, poezji i prozy kurpiowskiej

Edyta Płoska

Dorota Zaniewska

Elżbieta Kulas

Hanna Murach

 

29.

13-17.V.

„Tydzień Teatrów Szkolnych”

 

Aleksandra Majk

Ewelina Stupska

Anna Żebrowska

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Wychowawcy klas

Prezentacja przedstawień szkolnych kl.0-IV

30.

29.V.

VI Olimpiada przedszkolaka- międzyszkolny drużynowy turniej sprawnościowy przedszkolaka

Rafał Kosek

Anna Żebrowska Aleksandra Majk

Ewelina Stupska

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Rada Pedagogiczna

zajęcia plenerowe

o charakterze sportowym

31.

24.V.

O mojej Mamie

Justyna Rzewnicka

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Prezentacja prac plastycznych o tematyce rodzinnej, życzenia dla mam

CZERWIEC 2019

32.

3.VI.

Międzynarodowy Dzień Dziecka

 

Rafał Kosek

 Anna Żebrowska

Krzysztof Gawrych

Nauczyciele i Wychowawcy klas

 

Impreza plenerowa

33.

13.VI.

„Bezpieczne zabawy w czasie wakacji”- spotkanie przed wakacjami z policjantem, wystawa plastyczna

E. Kulas.

B. Tercjak

Prezentacja prac plastycznych  uczniów na temat bezpiecznego spędzanych zabaw podczas wakacji

34.

18.VI.

Dzień Ojca

Justyna Rzewnicka

Wystawa prac plastycznych uczniów klas 0-III,IV-VII poświęconych Ojcu życzenia dla taty

35.

21.VI.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Małgorzata Koślik

Beata Korzeniecka

Uroczysta akademia

 

36.

02.IX.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Rafał Kosek

Danuta Korzeniecka

Część artystyczna