Kalendarz imprez, uroczystości i zadań Szkoły Podstawowej w Białobieli

Rok szkolny 2017/2018

L.p.

Data

Nazwa imprezy

Lub uroczystości

Odpowiedzialni

Forma realizacji

WRZESIEŃ 2017

1.

4.IX.

Uroczyste rozpoczęcie roku

szkolnego 2016/2017

Hanna Różycka

Beata Korzeniecka

Część artystyczna

2.

12.IX.

Meeting przedwyborczy i wybory do Samorządu Uczniowskiego

Rafał Kosek

Prezentacja plakatów wyborczych

3.

15.IX

Ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata”

Hanna Murach

Wystawa prac o tematyce ekologicznej

4.

30.IX.

Dzień Chłopaka

Hanna Różycka

wychowawcy klas

 

 

5.

IX.

(początek- w pierwszych dwóch tyg.)

„Bezpieczne dziecko na drodze”

Małgorzata Koślik

Spotkanie z policjantem

 

PAŹDZIERNIK 2017

6.

13.X.

Dzień Edukacji Narodowej

Beata Modzelewska

Ewa Puka

Część artystyczna

 

7.

17.X.

„Dzień Papieża Jana Pawła II”

Małgorzata Koślik

Akademia, wystawa poświęcona twórczości Jana Pawła II

LISTOPAD 2017

9.

7.XI.

Uroczyste przyjęcie w poczet społeczności szkolnej uczniów kl. I

Danuta Korzeniecka

Część artystyczna

Inscenizacja ruchowo-wokalna w języku angielskim /Beata Modzelewska/

10.

21 .XI.

Debata na temat                   „Bezpiecznego Internetu”

Krzysztof Gawrych

Elżbieta Kulas

 

Spotkanie z policjantem

 

11.

10. XI

Poranek z okazji Dnia Niepodległości

Małgorzata Koślik

Uroczysta akademia

12.

28. XI.

Dzień Andrzejkowy

Beata Tercjak

Elżbieta Kulas

 

Inwencja uczniów i nauczycieli

GRUDZIEŃ 2017

13.

5.XII.

 

 

 

Galeria najpiękniejszych kart bożonarodzeniowych

 

 

Justyna Rzewnicka

(0-III)

 

Wystawa prac plastycznych

14.

6. XII

Mikołajki

Ewa Puka

Wychowawcy klas

Ekspozycja tematyczna uczniów

15.

14.XII

„Gloria in excelsis Deo” Wigilijny Koncert Kolęd i Pastorałek

Małgorzata Koślik

Hanna Murach

Rada Pedagogiczna

 

STYCZEŃ 2018

16.

9. I

„Jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych”- spotkanie z policjantem przed feriami

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Ekspozycja tematyczna uczniów – wystawa prac plastycznych.

 

11.I

Dzień Babci i Dziadka

Beata Korzeniecka

+ nauczyciele                      klas 0-III

Uroczysta akademia słowno-muzyczna

Ekspozycja tematyczna uczniów - wystawa prac plastycznych.

LUTY 2018

 

03.II

Choinka Noworoczna

Rafał Kosek

Beata Korzeniecka

Justyna Rzewnicka

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Rada Rodziców

Św. Mikołaj, Konkursy, prezentacje tańców współczesnych, bal przebierańców, słodki poczęstunek, aranżacja plastyczna

 

13 .II

Walentynki

Ewa Puka

Justyna Rzewnicka

Prace plastyczne

Poczta Walentynkowa

MARZEC 2018

 

6. III

Uroczyste przyjęcie uczniów klasy I do grona czytelników biblioteki szkolnej

Małgorzata Koślik

 

 

8.III

„Mały koncert wielkich życzeń”

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Rafał Kosek

Krzysztof Gawrych

 

 

 

12. III

Mistrz tabliczki mnożenia

Hanna Różycka

 

Kategoria klas II-III      Kategoria klas IV-VI

 

13-15.III

Rekolekcje Wielkopostne

Małgorzata Koślik

Justyna Rzewnicka

Wychowawcy klas

Konferencje rekolekcyjne, Msza Święta, przygotowanie dekoracji i oprawy liturgicznej, opieka nad wychowankami

 

III

Szkolna i Gminna Olimpiada Wiadomości

i Umiejętności klas I-III

Danuta Korzeniecka

Justyna Rzewnicka

 

 

 

20. III

Tradycje wielkanocne

Beata Modzelewska

Spotkanie z twórczynią ludową- wicie palmy wielkanocnej

 

21.III.

Dzień Samorządu Szkolnego „Powitanie Wiosny”

Rafał Kosek

Ewa Puka

Beata Tercjak

Elżbieta Kulas

Konkursy, zabawy, ognisko

KWIECIEŃ 2018

 

17.IV

VI Dzień Kultury Chrześcijańskiej

Małgorzata Koślik

 

 

Aranżacja plastyczna –

Aleksandra Majk

 

26.

IV

„Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego”

Beata Modzelewska

Rada Pedagogiczna

 

Aranżacja plastyczna –

Justyna Rzewnicka

27.

27.IV.

Rocznica uchwalenia  Konstytucji 3 Maja /z nawiązaniem do święta

2 maja -Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej/

Beata Korzeniecka

 

 

Część artystyczna

 

MAJ 2018

28.

9.V.

„Kurpie Zielone w Literaturze”-szkolny konkurs gadek, poezji i prozy kurpiowskiej

Ewa Puka

Hanna Murach

Elżbieta Kulas

 

29.

14-18.V.

„Tydzień Teatrów Szkolnych”

 

Ewa Puka

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Wychowawcy klas

Prezentacja przedstawień szkolnych kl.0-VI

30.

29.V.

V Olimpiada przedszkolaka- międzyszkolny drużynowy turniej sprawnościowy przedszkolaka

Rafał Kosek

Aleksandra Majk

Elżbieta Kulas

Beata Tercjak

Rada Pedagogiczna

zajęcia plenerowe

o charakterze sportowym

31.

25.V.

O mojej Mamie

Justyna Rzewnicka

Elżbieta Kulas

Prezentacja prac plastycznych o tematyce rodzinnej, życzenia dla mam

CZERWIEC 2018

32.

5.VI.

Międzynarodowy Dzień Dziecka

 

Ewa Puka

Hanna Różycka

Wychowawcy klas

 

 

33.

17.VI.

„Rodzinna karuzela” -bawimy się razem zdrowo, wesoło

i bezpiecznie.

Aleksandra Majk

Beata Korzeniecka

Rafał Kosek

Rada Pedagogiczna

Rada Rodziców

Impreza plenerowa.

 

34

20.VI.

„Bezpieczne zabawy w czasie wakacji”- spotkanie przed wakacjami z policjantem, wystawa plastyczna

E. Kulas.

B. Tercjak

Prezentacja prac plastycznych  uczniów na temat bezpiecznego spędzanych zabaw podczas wakacji

35.

20.VI.

Dzień Ojca

Małgorzata Koślik

Justyna Rzewnicka

Wystawa prac wykonanych na lekcji religii i plastyce poświęconych Ojcu uczniów klas 0-III, życzenia dla taty

36.

22.VI.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Beata Modzelewska

Justyna Rzewnicka

Uroczysta akademia

 

37.

3.IX.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Hanna Murach

Danuta Korzeniecka

Część artystyczna