• Otwarcie hali sportowej
 • Otwarcie hali sportowej
 • Otwarcie hali sportowej
 • Jasełka
 • Betlejem
 • Betlejem
 • Betlejem
 • Otwarcie hali 10
 • Jasełka
 • Jasełka
 • Jasełka
 • Jasełka
 • Jasełka
 • Jasełka
 • Dzień Babci i Dziadka
 • Kosmiczne przedstawienie
 • 11 listopada

ssp gW tym roku dzieci z naszego przedszkola jeszcze przed Mikołajkami mogły poczuć magię świąt, a wszystko za sprawą świątecznej sesji zdjęciowej. Dzięki uprzejmości naszych Mam otrzymaliśmy prawdziwe, profesjonalne tło oraz świąteczne dekoracje. W rolę fotografa wcieliła się wychowawczyni, Pani Ola. Wszystkie dzieci ubrały się odświętnie i już mogliśmy przystąpić do realizacji projektu. Z naszych przedszkolaków są prawdziwi modele – zdjęcia wyszły wspaniale.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Redakcja: Aleksandra Majk