„Czy są tu grzeczne dzieci?”

Święty Mikołaj nie zapomniał o naszej szkole!
Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się szanowny Gość- Święty Mikołaj! Już od samego rana nasłuchiwaliśmy dźwięku dzwoneczka, który zapowiadał jego przybycie. Postaraliśmy się, aby w klasie tego dnia panował szczególny klimat.  Założyliśmy świąteczne stroje a pod klasową choinką zostawiliśmy symboliczne podarki w postaci laurek, które oczywiście potem w podziękowaniu za wizytę podarowaliśmy Mikołajowi. To cudowne uczucie zostać obdarowanym upominkiem, ale bez wątpienia więcej satysfakcji mieliśmy w momencie, gdy na brodatej twarzy Mikołaja pojawił się ogrooooooooomny uśmiech! Naszej radości tego dnia nie było końca. Chcieliśmy jak najdłużej pozostać w tym mikołajowym nastroju, więc po spotkaniu obejrzeliśmy  film o tematyce świątecznej i urządziliśmy sobie małą słodką ucztę.  Ach...co to był za dzień!
Jeszcze raz dziękujemy Mikołaju za wizytę! Już odliczamy dni do kolejnego spotkania!
Zapraszamy do naszej klasy

Klasa I z wychowawcą